Benim Blog'um Amatörce

    Evet, amatörce çünkü Blog'u duymuştum fakat ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yoktu. İsterseniz size ilk önce nasıl buraya geldiğimi yazayım.

    Hiç uyumadığım bir gece film ve dizileri bitirdikten sonra can sıkıntısından internette gezinirken Google kayıt oldum. Daha sonra kurcalamaya başladım haber bölümün'e girip orada ki bir kaç yere üye oldum bundan sonra haberleri oradan takip edip istediğim başlığa tıklayıp, istediğim haberi okuma, izleme gibi bir fırsatım var. Yani televizyonda ki sıkıcı haberlerden kurtuldum gibi şimdilik.

   Daha fazla seçeneğine bir kez daha tıkladığımda Blog kısmını gördüm ve içine giriş yaptım. Üye oldum Google'ye Blog yazarak Vikipedi'den ne olduğu hakkında, hangi amaçlar doğrultusunda kullanıldığı hakkında bilgi aldım. Bir kaç Blog yazısı okumuştum fakat genellikle tanıtıcı Bloglar olmuştu bunlar. Oyun, film, seyahat vb. Daha sonra ise kendimi Blogcu da buldum. Her neyse sonuç olarak Blogger olma yolunda sanırım ilk adımımı atmış bulunmaktayım. Yazmayı seven bir kişiliğe sahibim yazdıkça rahatladığımı hissediyorum, o yüzden daha çok Blog gireceğimi düşünerekten bu yazıma da noktayı koyuyorum.

 

   Yeni çocuğa "Merhaba" deyin.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !